A VCELL POWER egy professzionális 3,2 V 5000 mAh IFR32650 LiFePO4 akkumulátor gyártó Kínában. Különféle típusú lítium-vas-foszfát akkumulátorokat gyártunk, például IFR18650, IFR26650..... és testreszabhatjuk az akkumulátorcsomagokat. Versenyképes árak, 2 év garancia.
A VCELL POWER kiváló minőségű, 3,2 V-os 5000 mAh-s IFR32650 LiFePO4 akkumulátor speciális szerkezeti kialakítást kapott, beleértve a légtelenítő csőszerkezetet és a biztonsági szelepet. Amikor a belső nyomás eléri a kritikus értéket, a biztonsági szelep automatikusan kinyílik, hogy kiürítse a gázt a robbanásveszély elkerülése érdekében. Még az olyan extrém körülmények között is, mint a defekt és az extrudálás, az égésnek csak egy kis része megy végbe, és nem lesz robbanás. Hengeres kialakítás, egyetlen LiFePO4 cella nagy, 5000 mAh kapacitással rendelkezik, és támogatja a rugalmas soros és párhuzamos csoportosítást. Nincs memóriaeffektus, könnyen használható. A ciklus élettartama pedig több mint 2000-szeres, ami messze meghaladja a háromkomponensű lítium-ion akkumulátorokat és az ólom-savas akkumulátorokat
| Akkumulátor típusa | LiFePO4 akkumulátor |
| Modell | IFR32650 |
| Névleges feszültség | 3,2V |
| Névleges kapacitás | 5000 mAh |
| Töltési lekapcsolási feszültség | 3,65V |
| Kisülési lekapcsolási feszültség | 2.0V |
| Normál Töltőáram | 0,2 C |
| Max töltőáram | 1.0C |
| Normál kisülési áram | 0,2 C |
| Max folyamatos kisülési áram | 3.0C |
| Csúcs kisülési áram | 5,0 C(<3S) |
| Töltési hőmérséklet | 0 ~ 55 ℃ |
| Kibocsátási hőmérséklet | -20-65 ℃ |
| Súly | 89g kb |
| Életciklus | >2500 alkalommal |
| Méret (D*H) | 32,5*65,5 mm Max |
1.VCELL TELJESÍTMÉNY 3.2V 5000mAh IFR32650 LiFePO4 akkumulátor, alacsony belső ellenállás, csökkenti az energiaveszteséget, támogatja a nagyáramú kisülést
2. Alacsony belső ellenállás, csökkentett energiaveszteség, támogatja a nagy áramkisülést
3. Alacsony önkisülési sebesség, stabil, hosszú távú tárolási teljesítmény
4. Széles munkahőmérséklet-tartomány
5. Szennyezésmentes, környezetbarát
6.VCELL POWER 3.2V 5000mAh IFR32650 LiFePO4 Battery jó választás elektromos triciklikhez, golfkocsikhoz, elektromos kerekesszékekhez, napelemes utcai lámpákhoz, háztartási energiatárolókhoz, elektromos szerszámokhoz, UPS-hez, orvosi berendezésekhez, bányászati lámpákhoz, vészhelyzeti berendezésekhez, járműakkumulátorokhoz.
1.VCELL TELJESÍTMÉNY 3.2V 5000mAh IFR32650 LiFePO4 Akkumulátor stabil teljesítménnyel. Használjon biztonságos és stabil lítium-vas-foszfátot pozitív elektródák anyagaként, így kiküszöbölheti a robbanásveszélyt, biztonságosabbá teheti életét és kevésbé kell aggódnia.
2. Hatékonyabb. Erős és stabil elektromos mag tápegység stabilitása, hatékonyan megakadályozza az instabil áram okozta károkat az elektromos készülékekben, és nagyobb energiahatékonyságot biztosít.