A VCELL POWER Co., Ltd. a legújabb, 3,2 V-os, 280 Ah-s prizmatikus LiFePO4 újratölthető akkumulátort kínálja. Ez a nagy kapacitású, egyetlen akkumulátor az alapja a megbízható energiatároló rendszerek és a nagy teljesítményű áramellátó berendezések építésének. Legfőbb előnye a biztonság és az ultra-hosszú ciklusélettartam, amelyet a LiFePO4 vegyi rendszer hoz. Forduljon hozzánk most, hogy exkluzív megoldásokat és rendkívül versenyképes árakat kaphasson, és megnyíljon a hatékony, biztonságos és megfizethető energiaalkalmazások új fejezete!
A kiváló minőségű, 3,2 V-os 280 Ah prizmatikus LiFePO4 újratölthető akkumulátor rendkívül magas biztonságával, hosszú élettartamával és rendkívül alacsony árelőnyeivel a fő választás az energiatárolási piacon. Ideális választás energiatároló erőművekhez, elektromos buszokhoz, UPS-hez és egyéb területekhez. A VCELL POWER CO., LIMITED 2 év garanciát biztosít Önnek. Támogatjuk a moduláris soros csatlakozást is, és konfigurálunk egy intelligens BMS-t az akkumulátor hőmérsékletének, feszültségének és áramának valós időben történő figyelésére, valamint kommunikációs funkciók hozzáadására.
| Akkumulátor típusa | LiFePO4 akkumulátor |
| Modell | LF280 |
| Névleges feszültség | 3,2V |
| Névleges kapacitás | 280 Ah |
| Töltési lekapcsolási feszültség | 3,65V |
| Kisülési lekapcsolási feszültség | 2,5V |
| Normál Töltőáram | 140A |
| Max töltőáram | 280A |
| Normál kisülési áram | 280A |
| Max folyamatos kisülési áram | 560A(<30S) |
| Csúcs kisülési áram | 0 ~ 55 ℃ |
| Töltési hőmérséklet | -20-65 ℃ |
| Kibocsátási hőmérséklet | ≤0,25 mΩ |
| Súly | 5,8 kg kb |
| Életciklus | ≥6000 ciklus 0,5 C/0,5 C 25 ℃ hőmérsékleten |
| Méret | 173,7±0,5*71,7±0,8*207,2±0,5 mm |
3,2V 280Ah prizmatikus LiFePO4 újratölthető akkumulátor, ultra nagy, egyszeres kapacitással, javítja a helykihasználást; Az akkumulátor élettartama több mint 10 év, jelentősen csökkenti a költségeket; Támogatja a mélytöltést és a kisütést, így nincs szükség rendszeres karbantartásra, ami időt és erőfeszítést takarít meg.
A 3,2 V 280 Ah prizmatikus LiFePO4 újratölthető akkumulátort széles körben használják a hálózaton kívüli napelemes rendszerekben, lakóautókban, AGV-ben, EV-ben, tengeri, elektromos buszokban, UPS-ekben stb.
Magas biztonság. A LiFePO4 anyag olivin szerkezetű és magas hőstabilitású, így nem könnyű meggyulladni vagy felrobbanni.