A VCELL POWER egy professzionális 3,2 V-os 3000 mAh 9,60 Wh IFR26650 LiFePo4 akkumulátor gyártó Kínában. Különféle típusú lítium-vas-foszfát akkumulátorokat gyártunk, például IFR18650, IFR32700..... és testreszabhatjuk az akkumulátorcsomagokat. Versenyképes árak, 2 év garancia. Megbízható választás, az együttműködés kezdete!
VCELL POWER 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akkumulátor több mint 2500 ciklus élettartamot és nagy sebességű kisütési képességet támogat. Széles üzemi hőmérséklet, stabil teljesítmény. Nincs memóriaeffektus, töltse fel és használja bármikor. A 3,2 V 3000 mAh 9,60 Wh IFR26650 LiFePo4 akkumulátor nem tartalmaz nehézfémeket, például ólmot és kadmiumot, környezetbarát.
| Akkumulátor típusa | LiFePO4 akkumulátor |
| Modell | IFR26650 |
| Névleges feszültség | 3,2V |
| Névleges kapacitás | 3000 mAh |
| Töltési lekapcsolási feszültség | 3,65V |
| Kisülési lekapcsolási feszültség | 2.0V |
| Normál Töltőáram | 0,2 C |
| Max töltőáram | 1.0C |
| Normál kisülési áram | 0,2 C |
| Max folyamatos kisülési áram | 3.0C |
| Csúcs kisülési áram | 5,0 C(<3S) |
| Töltési hőmérséklet | 0 ~ 55 ℃ |
| Kibocsátási hőmérséklet | -20-65 ℃ |
| Súly | 84g kb |
| Életciklus | >2500 alkalommal |
| Méret (D*H) | 26,5*65,5 mm Max |
1.VCELL POWER 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akkumulátor, alacsony belső ellenállás, csökkenti az energiaveszteséget, támogatja a nagyáramú kisülést
2. Alacsony belső ellenállás, csökkentett energiaveszteség, támogatja a nagy áramkisülést
3. Alacsony önkisülési sebesség, stabil, hosszú távú tárolási teljesítmény
4. Széles munkahőmérséklet-tartomány
5.VCELL POWER 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akkumulátort széles körben használják elektromos triciklikhez, golfkocsikhoz, elektromos kerekesszékekhez, napelemes utcai lámpákhoz, háztartási energiatárolókhoz, elektromos szerszámokhoz, UPS-hez, orvosi berendezésekhez, bányászati lámpákhoz, vészhelyzeti berendezésekhez, jármű akkumulátorokhoz.
1.VCELL POWER 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akkumulátor stabil teljesítménnyel. Használjon biztonságos és stabil lítium-vas-foszfátot pozitív elektródák anyagaként, így kiküszöbölheti a robbanásveszélyt, biztonságosabbá teheti életét és kevésbé kell aggódnia.
2. Hatékonyabb. Erős és stabil elektromos mag tápegység stabilitása, hatékonyan megakadályozza az instabil áram okozta károkat az elektromos készülékekben, és nagyobb energiahatékonyságot biztosít.