Az 503060 3,7 V-os, 1000 mAh-s, 3,7 Wh-s lítium-polimer akkumulátor a kínai Vcell Power Co., LTD akkumulátorgyártótól származik. Alapvető K+F csapatunk szakértelmét, szigorú gyártási folyamat-ellenőrzést és minőségellenőrzési rendszert kihasználva a Vcell Power testreszabott professzionális megoldásokat kínál a lítium-polimer akkumulátorok gyártásához. Van valami együttműködési ötleted?
A Vcell Power 503060 3,7 V 1000 mAh 3,7 Wh-s lítium-polimer akkumulátor alumínium-műanyag kompozit fólia csomagolást használ, így könnyebb és hordozhatóbb az acélházas akkumulátorokhoz, például az 18650-hez képest. Ultravékony, 5,2 mm-es kialakítása lehetővé teszi, hogy könnyen elférjen kompakt helyeken, például kisméretű fejlesztői vezérlőkben és kisméretű fejlesztői vezérlőkben. eszközöket. 1000 mAh teljesítményt biztosít ilyen kis mennyiségben, így több tíz órán keresztül képes táplálni a Bluetooth fejhallgatókat, vagy hosszan tartó áramellátást biztosít a fejlesztőkártyák számára a hibakeresés során. A havi 1,5%-nál kisebb önkisülési rátával a polimer akkumulátorok nagyon kevés energiát veszítenek használaton kívül a nikkel-fémhidrid akkumulátorokhoz képest, így alkalmasak rádiók vagy vészhelyzeti berendezések tartalék áramforrására. Számos nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkezik, beleértve a CE-t és a RoHS-t stb., amelyek megfelelnek a globális piacra jutási szabványoknak.
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer akkumulátor |
| Márka | VCELL/OEM |
| Modell | VP503060 |
| Névleges feszültség | 3,7V |
| Névleges kapacitás | 1000 mAh |
| Töltési lekapcsolási feszültség | 4,2V |
| Kisülési lekapcsolási feszültség | 2,75V |
| Max töltőáram | 1,0 C |
| Normál kisülési áram | 0,2 C |
| Max folyamatos kisülési áram | 1,5 C |
| Csúcs kisülési áram | 5,0 C (<3S) |
| Töltési hőmérséklet | 0 ~ 45 ℃ |
| Kibocsátási hőmérséklet | -20-60 ℃ |
| Méretek (T*Sz*M) | 5,2 * 30,5 * 62,5 mm Max |
| Súly | Körülbelül 19,0 g |
| Életciklus | > 700 alkalommal |
| Élettartam | >5 év |
| Vezeték/csatlakozó | TBD |




1. Kompakt méret nagy energiasűrűséggel, hosszabb üzemidőt biztosít a kis elektronikai eszközök számára.
2. Ultravékony, 5,2 mm-es profil ideális a szűkös és könnyű kivitelekhez.
3. Tartós teljesítmény, amely több mint 700 mély töltési-kisütési ciklust támogat.
4. Alacsony havi önkisülés (<1,5%), alkalmas tartalék és időszakos használatú alkalmazásokhoz.
5. Az integrált PCM túltöltés, túlkisülés és rövidzárlat elleni védelmet nyújt a fokozott biztonság érdekében.
6. Teljesen ellenőrzött szállítás előtt, a minőség garantált.
Fejhallgatók, vezeték nélküli vezérlők, vevőkészülékek, fejlesztőkártyák, rádiók és egyéb hordozható elektronikus eszközök
A 2001-ben alapított VCELL POWER Co., LIMITED az akkumulátortechnológiák átfogó skálájának kutatás-fejlesztésére, tervezésére, gyártására és értékesítésére specializálódott. Termékportfóliónk Li-ion, lítium polimer, LiFePO4, Li-SOCl2, nátrium-ion és nikkel-metál-hidrid akkumulátorokat tartalmaz. Előrelátó gyártóként elkötelezettek vagyunk amellett, hogy világszerte megbízható, nagy teljesítményű áramellátási megoldásokat kínáljunk vásárlóink számára.
302025 3,7 V 120 mAh lítium-polimer akkumulátor
3000mah 3.7v 884467 LiPO újratölthető akkumulátor
631450 3,7 V 370 mAh keskeny kialakítású lítium-polimer akkumulátor
3,7 V 501015 50 mAh mini lítium polimer akkumulátor
3,7 V 2000 mAh 103450 Li polimer akkumulátor
3,7 V 200 mAh 402030 újratölthető Li-polimer akkumulátor